04-6402727

מיזוג אוויר

מיזוג אוויר

התקנת ואספקת מערכות מיזוג אויר מכל הסוגים

בקורטוב כל אחד יכול לקבל בדיוק את מערכת מיזוג האוויר המתאימה ביותר עבורו, למגוון שימושים הן בבית והן בעסק שלכם. הטכנאים המנוסים שלנו יתקינו עבורכם את מערכות המיזוג האיכותיות ביותר בהתאמה אישית לכל חלל ולצרכים שלכם. מערכות המיזוג ממיטב החברות ישרתו אתכם נאמנה למשך שנים עם שירות התקנה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ישירות עד הדלת.

מתקינים מורשים של כל חברות המזגנים

בקורטוב עומד בפניכם מגוון רחב של מזגנים מכל החברות המובילות והפופולריות בעולם. עם שירותי התקנת מזגנים מקצועיים, נתקין עבורכם את המזגן האידאלי ביותר עבורכם בבית, במשרד או בעסק. מגוון מזגנים של תדיראן, טורנדו, אלקטרה, הייר, טושיבה סמסונג, ועוד מיטב החברות המובילות.

מזגנים מיני מרכזיים

כל סוגי המזגנים עומד לרשותכם בקורטוב, בדגש על מזגנים מיני מרכזיים. המזגן המרכזי הוא מערכת מיזוג חכמה המאפשרת אוורור, קירור וחימום יעיל ומיטבי של כל חדר בבית או בבית העסק שלכם. המערכת שקטה ויעילה עם מראה אסתטי ונקי, ללא צינורות וללא חורים. כחלק ממערכת המיזוג המרכזית המלאה, ניתן לשלב גם מזגן עילי הניתן לשליטה נפרדת בכל חדר וחלל לבחירתכם.

מערכות VRF מתקדמות

מערכות VRF מאפשרות לכם לקבל שליטה מלאה במיזוג הבית או בית העסק שלכם, בכל רגע נתון. זוהי מערכת טכנולוגית מתקדמת וחכמה המרכזת את כל מערכות המיזוג במערכת בקרה אחת, דרכה אתם יכולים לשלוט בקלות על כל פעולות המזגנים בבית או בעסק לפי הטמפרטורה הרצויה.
מהמגוון הרחב של החברות המובילות בשוק: אלקטרה, הייר, תדיראן, טושיבה, סמסונג, טורנדו, ועוד.

פקג'ים מהחברות המובילות בתחום

מגוון רחב של פקג'ים לבחירתכם מהחברות המובילות בשוק, ופקג'ים איכותיים לבחירתכם עם פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים.