04-6402727

חנות ציוד למתקינים וטכנאים

רק עם קורטוב

מזמינים אתכם להגיע אלינו לחנות

החנות של קורטוב מעניקה לכם מגוון רחב של פתרונות קירור ומיזוג איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. בחנות אתם יכולים לקבל מגוון חלפים למערכות קירור ומיזוג לתעשייה ולבית, מזגנים מהמותגים הגדולים והפופולריים כמו תדיראן וטורנדו, אביזרים נלווים, חלקי חילוף, מקררים, חדרי קירור ועוד מגוון פתרונות מיזוג וקירור. בחנות גם תקבלו מאיתנו בקורטוב ייעוץ מקצועי ממיטב המומחים שלנו, בכל תחומי הקירור והמיזוג, עם יחס אישי ושירות אדיב ואמין לכל לקוח.

30+
שנות ניסיון

אנשי מקצוע מובילים בתחום עם ניסיון רחב, בקרב פרטיים, חברות ועסקים

100%
אמינות

שירותיות גבוהה, מקצועיות ללא פשרות, אמינות ושקיפות – בכל עסקה ולכל לקוח

כתובת החנות : החשמל 10, עפולה

רוצים לנווט אלינו לחנות?

מכירת ציוד

בחנות של קורטוב אתם יכולים למצוא את כל פתרונות המיזוג והקירור המתקדמים והמובילים ביותר בתחום. בחנות תקבלו מאתנו שירות מקצועי ברמה גבוהה, ייעוץ למזגנים ומגוון מוצרים לבחירתכם, בהתאמה אישית עבורכם – לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. מגוון רחב של חלקי חילוף, חלפים לקירור ומיזוג, מזגנים, מקררים, חדרי קירור ומוצרים נלווים עומד לרשותכם אצלנו בחנות.

מכירת ציוד למתקינים וטכנאי מיזוג לתעשייה ולמגזר הפרטי

כחלק מהמוצרים שלנו בחנות, תוכלו לקבל את כל הציוד ההיקפי למתקיני מזגנים וטכנאי מיזוג שאתם צריכים. בין מגוון המוצרים שלנו ניתן למצוא גם מתקני תליה למעבים, צינורות נחושת, כבלי חשמל, בלוני גז, מילוי חמצן לברנרים, כל סוגי הגרילים, שרשורים למיני מרכזי, שלטים למזגנים, ועוד מגוון ציוד נלווה לפתרונות מיזוג וקירור שכל בית או עסק צריכים.
כמו כן, בחנות עומד בפניכם גם מגוון של חלפים מקוריים לתיקון מזגנים, מנועי מאייד ומנועי מעבה, מאיצים, כבלים רגשים, כרטיסים אלקטרוניים.

מכירת ציוד למתקיני וטכנאי קירור

מתקיני וטכנאי קירור? כאן אתם יכולים לרכוש את כל הציוד שאתם צריכים מהחברות המובילות. כל סוגי הגזים לקירור, שסתומי התפשטות, מסננים, פרסוסטטים, ברזים כדוריים וחשמליים, מדחסים, מנועי מאוורר, בקרי טמפרטורה וציוד נוסף שיסייע לכם בעבודה.

מכירת כל סוגי המזגנים לתעשייה ופרטיים

כאן ניתן לרכוש את כל סוגי המזגנים ופתרונות המיזוג לבית ולעסק שלכם. מזגנים מיני מרכזיים, מזגנים עליים, מערכות VRF מתקדמות, פקג'ים מהחברות המובילות בשוק: תדיראן אלקטרה טורנדו הייר טושיבה סמסונג, ועוד.